Uludağ Ekonomi Zirvesi

Girişimcilik Vakfı Fellowları olarak 24-25 Mart’ta Uludağ Ekonomi Zirvesi’ndeydik. Burada yeni insanlarla tanışırken, sektörlerin ekonomik durumlarını, gelecekte iş dünyasını nelerin beklediğini ve devlet politikalarını sektörlerin lider isimlerinden dinlenme olanağı yakaladık.

Uludağ Ekonomi Zirvesinde Girişimcilik Vakfı Fellowları olarak yeni insanlarla tanışırken, sektörlerin ekonomik durumlarını, gelecekte iş dünyasını nelerin beklediğini ve devlet politikalarını sektörlerin lider isimlerinden dinlenme olanağı yakaladık.

Zirve 24-25 Mart Bursa’nın simgesi Uludağda gerçekleşti. 60 Konuşmacının yer aldığı etkinlikte TÜSİAD Başkanı Erol Bileceğin ekonomik görüşlerini dinlemek aydınlatıcı olacağını düşünüyorum

Finlandiya Eski Eğitim Bakanı Pär Stenbäck’in Finlandiya eğitim sistemi hakkındaki açıklamaları oldukça dikkat çekiydi. Finlandiya’da öğretmen olmak kolay olmadığını belirtirken Finlandiya’da özel okul diye bir şey olmadığını okulların çok kaliteli olduğu için özel okullara talep olmadığını belirtti.

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Gplay’in Perde Arkası

Bu yazımda, tüm Dünya’nın içinde bulunduğu bu zor süreçte Girişimcilik Vakfı’nın ürettiği #DijitalEvimizGirvak mottosunun ve Gplay’in bir Fellow…

An’laşmak

Varolduğumuz evrenin kurallarına göre ne yaparsak, onunla karşılacağız. Ektiğimizi biçecek, ettiğimizi bulacak, etkimize göre tepki alacağız. Bütün durumlarda, her şey sizin ortaya koyduğunuz şekilde olacak. Yaşadıklarınıza dikkat edin. Siz o sırada hangi frekanstaysanız, o frekansın sonuçlarını yaşarsınız. Sinirli insanlar genelde, sinirli insanlarla karşılaşırlar. Yoğun olanların etrafındaki herkes de yoğundur. Bütün bunları yaşarken, birbirimizle iletişim kurarız. Peki ya iletişim kurmada ne kadar başarılıyız?

SuCool SabancıStartups Demo Day

Bir mail aldım, gönderen: Türkiye girişimcilik vakfı; Konu: #SabancıStartups Demoday… Başta Sabancı Üniversitesinden olmama rağmen böyle bir etkinliğin düzenlenişinden haberim olmaması beni şaşırttı. Sabancı Üniversitesi’nin maili daha sonra geldi, GirVak kendi üniversitemden önce bana ulaşmıştı!