Aramıza hoş geldiniz!

Aramıza Hoşgeldiniz ,

Bütün okuduklarınızdan , duyduklarınızdan , izlediklerinizden çok daha güzel bir yere geldiniz!

2018 mezunlarından biri olarak siz yeni fellowlara ilk söylemek istediğim şey çok sanslı olduğunuz! Binlerce kişi arasından seçildiniz ve sizler burada olmayı hakketiniz.

Benim iki senem öyle hızlı geçti ki , sizlere söyleyebileceğim ilk şey her anın tadını öylesine çıkarın ki geri dönüp baktığınızda hiç bir keşkeniz kalmasın.Her ne kadar Girişimcilik Vakfı’na girseniz de aslında kocaman bir ailenin parçası oldunuz. Daha yakın olduklarınız , çok fazla bir araya gelmedikleriniz olacak ama her zaman o aile kavramını hissedeceksiniz. Burada gülecekseniz , üzüleceksiniz , dertleşeceksiniz.

Etrafınızda birbirinden değerli ilham kaynaklarınız var , her tanıştığınız kişiyi önemseyin , her tanıştığınız kişiye kulak verin. Emin olun yeni birçok şey öğreneceksiniz. Anlatın , sorun , keşfedin ,dinleyin , bol bol dinleyin.

Burada kendine inanan , güçlü , denemekten asla korkmayan dostlarınız olacak. Sizlerin her zaman yanında olacaklar. Hepsinin farklı hikayeleri olacak , farklı hayatları , farklı hayalleri ama bileceksiniz ki sizinle daha önce hiç bilmediğiniz bir yerde buluşacaklar.
Her fellowup gününü iple çekeceksiniz, her birinde farklı bir heyecan tadacaksınız. Motivasyonunuzu yükseltip gülen gözlerle ayrılacaksınız. Tabi sonra ben ne yapıyorum ki diye kendinize sorduğunuz , stresli zamanlarınız da olacak.

O iki yıl o kadar çabuk geçecek ki mezuniyet günü çatkapı gelecek. O zaman farkedeceksiniz ki her şey sizin elinizde ve sizler buradan almak istediğiniz kadar şey aldınız. 2 sene önceki halinizle aynı değilsiniz. Vakfa başvuru yaptığınız andan itibaren her gün daha çok güçlenerek bu noktaya geldiniz. Tadını çıkarın , çok arayacaksınız!

Yakında tanışmak dileğiyle ,

Ödül Akyol

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*