Avustralyalı girişimci Tinder-vari Parti uygulamasını Amerikan okullarına taşıyor

Avustralyalı bir adam çılgın üniversite öğrencilerini hedefleyen bir parti uygulaması ile Amerika’yı fethetmeyi planlıyor. 29 yaşındaki eski yatırım bankacısı Charlie Stewart Amerika’daki her bir üniversite öğrencisine ulaştırmayı planladığı KickOn isimli uygulamanın kurucusu.

 

Yeni ‘Partiden Sorumlu Müdür’ü Chanel Silo ile birlikte Stewart üç ay gibi bir periyotta dört eyaletteki yedi okula erişecek. Üstelik ülkede yeni bağlantılar kurdukça bu sayının artacağını da öngörüyor.

 

Amerika’daki üniversite öğrencileri başvuruda bulunarak şirketin partilerine 2000 dolarlık bir yardım yapmasını sağlayıp kutlamalarını inanılmaz boyutlara çıkartabilecekler. Amerika’daki ev ve okul derneği partilerinin popülaritesi düşünüldüğünde bu oldukça akıllıca bir pazarlama taktiği.

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Hayallerinizin Peşinden Gitmenin 3 Yolu

Pratikte üç temel yol var. Bunlardan hiçbiri kolay değil, ancak gerçek işinizin ne olduğuna ve hayalinizdeki işin ne olduğuna bağlı olarak bu yollardan birini takip etmek diğerlerine göre daha kolay olabilir. En etkin bir şekilde kullanmak için bu yolların hepsi de dikkatli bir şekilde plan yapmayı ve gerçekçi bir tutumu gerektiriyor.

Başarılı Liderler Sorunu Nasıl Fırsata Dönüştürür?

Girişimciler sorunları fırsata dönüştürmeye çalışmalı. Bu aslında çok bilinen bir klişe. Ancak bunu nasıl yapacaklar? Bu elbette sorunun neyle ilgili olduğuna göre değişiyor, ancak her durumda ipucu bulmak mümkün. Bazı şeylere nasıl yaklaştığımız alışkanlık haline gelince, aslında sorunun içinde yer alan fırsatları göremez hale gelebiliyoruz.