Bir Fellow’un Kaleminden: İlk Fellow Up!

0
3595

Ben Fellow80’den Sıla Bozen ve sonunda Girişimcilik Vakfı hikayem başlıyor… Nisan 2017’den Ekim 2017’ye kadar olan sürecin sonunda artık Fellow’sun! Heyecan dorukta. Girişimcilik Vakfı ailesini ve seninle aynı amaç uğruna aynı aşamalardan geçmiş, aynı duyguları paylaşan Fellowlar ile tanışacaksın. Evet, o gün gelmişti!

O gün edindiğim kazanımlar doğrultusunda gelecek Fellow’lara tavsiyelerim:

Ailenle Tanış!

Evet, burası kocaman sevgi dolu bir aile. Fotoğrafta gördüğünüz kırmızı iplerse bizim aile bağlarımız. Karşılaşacağınız en sıcak ve en samimi ortamlardan biri burası diyebilirim. Sizinle aynı amaç için bir araya toplanmış insanlarla tanışıp fikirlerini, başarılarını ve geleceğe dair planlarını dinlemek size daha ilk günden ilham veriyor. Bu aileye adım attığın ilk gün içinde oluşan o ilhamı hissetmeye hazır ol!

İlham al!

Evet, hemde ilk günden! Tanışacağın insanların inanılmaz fikirleri, projeleri, yaptıkları ve yapacakları işler var. Tanıyacağın her insanın farklı birer hikayesi var. Kendinden bir şeyler mutlaka bulacaksın.

Dinle!

Çünkü bugün 2 yıl boyunca yaşayacağın anıların, edineceğin deneyimlerin anlatılacak. Sen artık bir Fellow’sun. Senin kadar şanslı olmayan kişiler için aslında sende bir ilham kaynağısın. İlham ol!

Nerede olduğunu hisset!

6 aşama geçmiş olmanın verdiği o mutlulukla bulunduğun ortamın tadını çıkarmalısın. Olduğun yeri hisset! Artık ailenlesin. Senin başarılı olman için orada bulunan, sırf senin ilham alman ve cesaretinin girişimin olması için çabalayan insanlarlasın ve bunu bilmek inanılmaz özel hissettirici. Önünde 2 yıl, yapılacak çok iş, çok proje, keşfedilecek çok şey var!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here