Ebülten Ağustos-Eylül 2018

0
1332Fellow Programı seçim sürecinde
3.aşama sonlandı!

“Özgür Zihinler, Cesur Girişimler” mottosu ile hayata geçirdiğimiz Fellow programının 5.senesinde
112.000 başvuru aldık! 3.aşama için fellow adaylarımız kişilik deseni testini çözdüler. Eylül ayında gerçekleşecek olan 4.aşama ön mülakatlarına katılacak olan tüm adaylara başarılar diliyoruz!

Build Your Future programının
son etkinliğinde buluştuk!

Build Your Future programındaki son buluşmamızı, Suriye'ye özgü yemeklerin yer aldığı, katılımcıların program deneyimlerini anlatacağı bir kutlama yemeğiyle yaptık.
Aynı zaman da İstanbul&I'ın katkılarıyla Suriyeli sanatçılar sanat eserlerini sergileme fırsatı bulurken ve Suriyeli müzisyenlerin müziklerini dinledik.

Anroid Akademi kazananlarından
Sensgreen’ı tanıyoruz.

Android Akademi kazananlarından Sensgreen ekibi sorularımızı yanıtladı, Android Akademi’nin yeni dönemine başvuracak yazılımcılara ve girişimcilere tavsiyeler verdi, tecrübelerini paylaştı. Önümüzdeki sene Android Akademi başvurularını kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Girişimcilik Vakfı Alumni
Süleyman Bağırgan karşınızda!

Girişimcilik Vakfı mezunlarımız ile söyleşilerimize Fellow2015 ekibinden Süleyman Bağırgan
ile devam ediyoruz. Girvak’ın hayatında neleri değiştirdiğini, mezun olduktan sonra hayatındaki gelişmeleri ve gelecek planlarını anlatan Süleyman Bağırgan’a bu keyifli röportaj için çok teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here