Ekosistemden Haberler | 05.11.2021

Ekosistemden Haberler
Oyun ve Uygulama Akademisi İçin Başvuru Süreci Uzatıldı!

Oyun ve Uygulama Akademisi’nde 400 saatten fazla ücretsiz eğitimle ister sıfırdan oyun yazmayı öğren, ister uygulama geliştirmeyi. Eğer sen de yeni bir kariyer mümkün diyorsan Google Türkiye, Girişimcilik Vakfı ve T3 Girişim Merkezi işbirliğinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleriyle hayata geçirilen Oyun ve Uygulama Akademisi’ne hemen başvur! Son başvuru tarihi: 7 Kasım 2021 Saat 23.59Global AI Hub ve GİRVAK İşbirliğinde Gerçekleşen Yapay Zeka Eğitim Burs Programı Başlıyor!

Global AI Hub ve Girişimcilik Vakfı iş birliğinde gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin ilk Yapay Zeka Eğitim Burs Programı’nı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Türkiye’deki gençlerin geleceği adına çalışmalar yürüten Global AI Hub ve Girişimcilik Vakfı’nın ortaklaşa hazırladığı bu program ile şanslı 10 kişi 1 sene boyunca kendini yapay zeka alanında geliştirmek için Global AI Hub’ın tüm eğitim programlarına ücretsiz erişim ve mentorluk alma hakkına sahip olacak!

Yapay zeka alanında kariyerini yönlendirmek için ayağına gelen bu fırsatı kaçırma, hemen başvurunu yap!
Son başvuru tarihi: 12 Aralık 2021 Başvurmak için tıkla!Challenge Lab Türkiye Başvuru Süreci Başladı!

Gıdanın geleceğini değiştirmek isteyen girişimci ruhlu ekipler aranıyor!

“Teknolojiyi kullanarak daha sürdürülebilir bir gıda sistemini nasıl oluşturabiliriz?” sorusuna Challenge Lab’de birlikte yanıt aramak istiyorsan ekibinle 19-20-21 Kasım günlerinde gerçekleşecek programa katıl; mentor desteği, inovatif metodolojiler, Foodback ve EIT Food ağına erişim ve 2.000 Euro ödül şansını yakala! Son başvuru tarihi 12 Kasım!

Challenge Lab ile ilgili bilgi almak ve başvurunu oluşturmak için tıkla!Boost the Future Girişim Hızlandırma Programı Başvurulara Açıldı!

Endeavor – Akbank iş ortaklığında 2018 yılından beri yürütülen StartUpCampus Programı, güçlenen içerik ve mentor ağıyla “Boost the Future” olarak yoluna devam ediyor. Programa girişimini kurmuş veya MVP’si hazır, ilk satışını gerçekleştirmiş ve kurucuları dışında en az bir ekip üyesi daha olan tüm girişimler başvurabilir. Başvuru ve detaylı bilgi için buradaki websitesini ziyaret edebilirsin! Son başvuru tarihi 18 Kasım!İçindeki Cevheri Açığa Çıkar: Dijifikir Başlıyor!

Dijifikir, bilişim sektörüne yeni değerler katacak fikirler geliştirmeyi amaçlıyor. Sen de bir fikrim var diyorsan her türlü e-iş fikrinin yarışacağı bu yarışmaya başvurmak için elini çabuk tut!

14. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenecek olan Dijifikir, genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak. Yarışmaya katılmak için hiçbir şart yok! Öğrenci olman ya da olmaman fark etmez, gerçekleşmesini istediğin bir girişim fikrinin olması yeterli. Son başvuru tarihi: 21 Kasım 2021
Detaylı bilgi ve başvuru için tıkla!Veri Odaklı Hareketlilik Hackathonu’nun Jüri Sunumu ve Ödül Töreni’ne Davetlisin!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Hollanda Konsolosluğu ve WRI Türkiye’nin düzenlediği Veri Odaklı Hareketlilik Hackathonu’nun 7 Kasım Pazar günü 16:00-17:30 saatleri arasında gerçekleşecek Jüri Sunumu & Ödül Töreni’nde, Hollanda ve Türkiye’den seçilen 6 takım gerçek verileri kullanarak 1.5 günde Kadıköy özelinde geliştirdikleri çözümleri sunacak. Ardından jürinin kararıyla kazanan üç takım belli olacak. Detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsin.

#VeriOdaklıHareketlilikHackathonu #DataOrientedMobilityHackathon

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*