Ekosistemden Haberler | 11.06.2021

0
1721

Fellow Programı 2021 Dönemi Başvuru Süreci Devam Ediyor!

Girişimcilik ve liderlik potansiyeli yüksek gençler için özel olarak tasarlanan Fellow Programı; sağladığı burs desteği, ilham ve network kazandırmayı hedefleyen özel etkinlikleri, ücretsiz eğitimleri ve çok daha fazlasıyla fikre değil potansiyele yatırım yapıyor. Sen de Girişimcilik Vakfı’nda senin gibi değer yaratmak için çalışan gençlerle eşsiz bir yolculuğa çıkmaya hazırsan hemen başvur.

Fellow Programı’yla alakalı daha detaylı bilgi için tıkla.Bizi Ne Harekete Geçirir?

Fellow 2020 ekibimizden Zeynep Ekin, hayatımızın bir parçası haline gelen motivasyon eksikliği üzerine yazdı. “Peki, bu motivasyon eksikliğinin tek sebebi pandemi mi, yoksa pandemiyle birlikte ertelediğimiz, üzerine çok da düşünmediğimiz konular su yüzüne mi çıktı?” Yazıyı Girişimle.com üzerinden okuyabilirsiniz.Accelerate2030 Programının Başvuruları Uzatıldı!

GIZ, Türkiye Girişimcilik Vakfı, Impact Hub Istanbul ve UNDP Türkiye işbirliğinde Türkiye’de bu yıl üçüncü kez hayata geçirilen Accelerate2030 programının başvuruları 13 Haziran’a uzatıldı! Program kapsamında en yenilikçi ve gerçekleştirilebilir çözümleri sunarak seçilen girişimciler, altı aylık yoğun bir hazırlık programına erişme şansını yakalayacaklar. Başvuru ve detaylı bilgi için tıkla.Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanal Konferansı 14-15 Ekim’de!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi’nin organizatörlüğü ve EFF işbirliği ile bu sene üçüncüsü ve 14-15 Ekim’de gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük Sanal Teknoloji Konferansı olan Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı 2,000+ Katılımcı, 45+ Konuşmacı, Sanal Fuar Alanında 50+ Sergi Alanı Sahibi, 10+ Yuvarlak Masa Toplantıları, çeşitli networking olanakları ve birçok süprize sahne olacak. Etkinliği tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.
Faladdin ve Binnaz Ofisini Bodrum’a Taşıdı!

Faladdin ve Binnaz ekibinden güzel bir haber var; Vision Technology bu yaz ofisini Bodrum’a taşıdı. Ekip, tüm yaz dönüşümlü olarak Bodrum Regia Mare Otelden çalışacak. burada.CODEWAY EARLY IMPACT 2021

Evet, bu bir yeni mezun programı. Ancak bildiklerinize hiç benzemiyor.

Birinci günden büyük sorumluluklar alıp, gerçek bir etki yaratmaya hazır mısın?

Codeway Early Impact’e başvurmak için tıkla!

#ZeroBullshitRealImpact #CodewayEarlyImpact

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here