Ekosistemden Haberler

Ücretsiz ve Online Oyun ve Uygulama Akademisi’ne Başvurular Devam Ediyor!

Geleceğini tasarlayan Oyun ve Uygulama Akademisi’nin 2. yılında 450 saat ücretsiz eğitimle ister sıfırdan oyun yazmayı öğren, ister uygulama geliştirmeyi!

Gıda ve elektronik dışı perakendeye tekstil (ev tekstili dahil), hazır giyim, ayakkabı & çanta, aksesuar iş kollarında üretim yapan, bu iş kollarında üretim organizasyonunu yöneten, kendi markası ile bu iş kollarında faaliyette bulunan kadın girişimcilere yönelik gerçekleşen programın başvuruları 13 Ekim 2022 tarihine kadar devam ediyor!

Kadın girişimcilerin, uzun vadede çevresel, sosyal ve ekonomik değer yaratmaya devam etmeleri, işin sürekliliğini sağlamayı, etkin kaynak-işletme maliyetlerinin yönetimi ile rekabet edebilirliklerinin artırılması hedefleniyor.

Son Başvuru Tarihi: 13 Ekim!

Başvurmak için

–>
0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Ebülten Kasım-Aralık

 Giveback Gala 2017 Girişimcilik potansiyeli olan gençlere destek olmak ve “Giveback kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla Fellow’ların, girişimcilerin, sanat…

Ebülten Ocak 2018

 Araştırma Anketimize katılın! Girişimcilik ekosisteminin büyümesi ve gelişmesi için en önemli konunun bilgi üretmek olduğuna inaniyoruz. Bu…