Ekosistemden Haberler

Ücretsiz ve Online Oyun ve Uygulama Akademisi’ne Başvurular Devam Ediyor!

Geleceğini tasarlayan Oyun ve Uygulama Akademisi’nin 2. yılında 450 saat ücretsiz eğitimle ister sıfırdan oyun yazmayı öğren, ister uygulama geliştirmeyi!

Google Türkiye, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleriyle Girişimcilik Vakfı ve T3 Girişim Merkezi iş birliğinde, hayata geçirilen Oyun ve Uygulama Akademisi dijital ekonominin büyümesine, 18-29 yaş arası gençlerin dijital becerilerinin gelişmesine, teknoloji sektöründe istihdamın artmasına ve teknoloji odaklı girişimlerin çoğalmasına katkı sağlama hedefiyle 1 Aralık’ta derslere başlıyor.

Oyun ve Uygulama Akademi’sine başvurular için son tarih 16 Ekim!

Hemen başvur

 FutureMark’ta Hem Değişimin Bir Parçası Olma Hem de Harika Ödüller Kazanma Fırsatını Kaçırma!

Girişimcilik Vakfı ve Philip Morris Türkiye işbirliğiyle hayata geçirilen FutureMark Ideathon başvuruları başladı!

Karbon ayak izi, enerji verimliliği, su ve atık yönetimi süreçlerini daha temiz ve sürdürülebilir hale getirmek, bu alanlarda yenilikçi ve etki yaratan fikirlerin çıkmasını sağlamak ve ekosisteme bu hedeflere yönelik çalışan inovatif girişimleri kazandırmak için tasarlanan FutureMark Ideathon başlıyor! 

Türkiye’nin herhangi bir üniversitesinin herhangi bir bölümünün üçüncü veya dördüncü sınıfındaysan veya üniversiteden son 2 yılda mezun olduysan, bu programa hemen başvur birbirinden güzel hediyelerin sahibi olurken kendini ve takımıı geliştirme fırsatı yakala!

Son başvuru tarihi 27 Eylül!

Hemen başvur

Can’dan Aldığımız İlhamla;
Can Dörtkardeşler Genç Girişimci Ödülleri
Hayat Buluyor!

Can’ın en büyük hayallerinden biri içindeki geri verme inancıyla, kendisi gibi gençlere destek vermekti.

Can Dörtkardeşler burs fonu ardından bu hayali bir sonraki adıma taşıyarak, her sene düzenlediğimiz Giveback Gala’da bu yıl ilk kez Can Dörtkardeşler Genç Girişimci Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturacağız.

Siz de belirtilen koşulları sağladığını düşündüğünüz genç girişimci adaylarınızı web sitemizde yer alan formu doldurarak aday gösterebilirsiniz.

Son gün 25 Eylül!

Aday göstermek için

 İyi İşler: Kadın Girişimcileri Destekleme Programı’nın 2022 Yılı Başvuruları Başladı! 

“İYİ İŞLER: Gıda ve Elektronik Dışı Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı”‘nın 2022 yılı başvuruları başladı!

Gıda ve elektronik dışı perakendeye tekstil (ev tekstili dahil), hazır giyim, ayakkabı & çanta, aksesuar iş kollarında üretim yapan, bu iş kollarında üretim organizasyonunu yöneten, kendi markası ile bu iş kollarında faaliyette bulunan kadın girişimcilere yönelik gerçekleşen programın başvuruları 13 Ekim 2022 tarihine kadar devam ediyor!

Kadın girişimcilerin, uzun vadede çevresel, sosyal ve ekonomik değer yaratmaya devam etmeleri, işin sürekliliğini sağlamayı, etkin kaynak-işletme maliyetlerinin yönetimi ile rekabet edebilirliklerinin artırılması hedefleniyor.

Son Başvuru Tarihi: 13 Ekim!

Başvurmak için

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*