“Fellow Olmanız İçin 6 Neden”

0
2951

Herkesin merakla beklediği an geldi çattı. Önceki yazımda Girişimcilik Vakfı’nda olmamın bana ne kadar katkı sağladığından bahsetmiştim genel hatlarıyla. Bu yazıda da aşina olduğumuz bir internet yazısı konseptiyle ilerleyeceğim.

 

1. Türkiye’nin en başarılı girişimcileri ve iş adamlarıyla aynı masada yemek yeme ve tanışma fırsatı bulabilirsin.

 

 

Sina Afra, Nevzat Aydın, Hakan Baş, Faruk Eczacıbaşı, Yomi Kastro, Alemşah Öztürk, Ali Sabancı, Erol Bilecik ve daha fazlası. Tanışma olasılığınızın çok yüksek olduğu insanların listesine ulaşmak için Girişimcilik Vakfı ‘nın anasayfasına girip alt kısımdaki Mütevelli Heyeti üyelerine bakman yeterli!

 

2. İsrail’e gidip ICQ kurucusu ve Microsoft, Ebay, Yahoo gibi şirketlere milyon dolarlara satılan girişimlerin yatırımcısı Yossi Vardi ile Tel Aviv’de bir akşam yemeği yiyip Google’ın özel konuğu olabilirsin. 

 

     11

Ayrıca Kudüs turuyla İsrail’in eşsiz tarihi güzelliğine şahit olabilir, Tel Aviv turuyla İsrail’in farklı ve büyük girişimcilik ekosistemini görüp ilham alabilirsin. Uluslararası network de cabası.

 

3. İki ayda bir düzenlenen Fellow Up meetinglerinde ünlü girişimcilerin yaratıcı ve etkileyici sunumları sana ilham olabilir.

 

 

Markafoni.com kurucusu Sina Afra, Gittigidiyor.com kurucusu Burak Divanlıoğlu ve dijital reklam denilince akla gelen ilk isim Alemşah Öztürk şu ana kadarki Fellow Up meetinglerinin konuklarıydı.

 

4. Rüyalarını süsleyen etkinliklere ve eğitimlere Girişimcilik Vakfı ile kolayca katılma şansı yakalayabilirsin.

 

 

5. Türkiye’nin en dolu gençlerinin bir araya geldiği bu platformda kendine ortak bulup iş bile kurabilir, güzel projelere imza atabilirsin.

 

 

6. Vakfın bir Fellow’u olarak burs bile alabilirsin. 

 

Screen Shot 2015-04-27 at 10.23.22

 

Siz de bana gelişimimde büyük katkılar sağlayan bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız 13 Nisan itibariyle başlayan başvuruları kaçırmayın. Ayrıntılı bilgiler için vakfı sosyal medyadan takip etmeniz önemli.

 

 

Vakfı ayrıca Sina Afra’dan da dinleyebilirsiniz;

 

Girişimcilik Vakfı İsrail gezisini izlemek için;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here