Fellow Programını Merak Mı Ediyorsun? Bu Yazı Senin İçin!

Girişimcilik Vakfı bir fellowun hayatını nasıl değiştirir? Gelin beraber bakalım.


Benim Girişimcilik Vakfı serüvenim Sina Afra’nın attığı tweeti görmem ile başladı. Tweeti gördüğümde “aa evet bu benim, kesinlikle beni tarif etmiş” dediğimi hatırlıyorum. Zaten okur okumaz başvuru formunu doldurmaya başlamıştım. O an bilmiyordum ama hayatımın en değerli yolculuklarından birinin ilk adımını atıyormuşum.

 

0 Shares:
8 yorumlar
 1. Fellow programı çok etkileyici, müthiş dinamik Hep konuşulan ama hiç uygulanmayan söylemleri harika bir enerjiyle hayata geçirmişsiniz…. Program hedefe çok iyi odaklanmış. Belirlenen strateji beklenenin epey üzerinde performansa davetiye çıkarmış adeta. Bayıldım, sıkı takipte olacağım. Başvurular sadece yılda bir kez mi acaba?

  1. Başvurular yılda bir kez açılıyor. 2016 Şubat-Haziran ayları arasında açılacak. Detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 2. İyi geceler!

  Ben katılmayı çok istiyordum ama kaçırdım. Program yine seneye aynı tarihler içerisinde mi yapılacak?

  1. Merhaba Ferya,
   Fellow Programı başvuruları her yıl aynı tarihlerde olmasa da Nisan ayı gibi başlar. Başvurulardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma!

 3. Her insanın kendisine soracağı “Bu dünyaya niye geldim?” sorusunun cevabının “Girişimci olmak için!” olması gerektiğini düşünüyorum.

 4. “Dünyayı değiştirebileceğini düşünen, farklı olmaktan korkmayan insanların oluşturduğu büyük bir aile.”
  Hakikaten bu cümleyi okuduğumda içimde büyük bi heyecan oluştu, şu an kalbim biraz daha hızlı atıyor. Biraz sitede gezindim “Bu vakıf faaliyetleri, bu içten insanlar tam benlikmiş. Ya kim bunlar???!!!!” dedim. Bu samimi aileye, aranıza katılmayı arzu ettim.

 5. Keşke zamanında haberdar olsaydım, ilk defa bugün gördüm. Bir şeyler yapma hırsıyla patlamak üzereyim. bana çok şey katabilirdi vakıf, ne yazık ki geç kalmışım. 🙁

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Geleceğe Emek

Üniversite yıllarında kendimizi biraz daha iyi tanıyoruz ve kendimizi aşmak için çabalıyoruz. Bu çabamıza belki de en büyük…

İzafiyet

Sizlere son zamanlarda oldukça etkinlendiğim ve beni düşünmeye sevk eden Ankara Devlet Tiyatroları’nda izlediğim “İzafiyet” oyunundan basetmek istiyorum.…