Fellow’umuz GBA Mentor Clinic’teydi!

Galata Business Angels, üye melek yatırımcılarıyla yeni girişimlere yatırım, feedback ve networking desteği veren ülkemizdeki önemi büyük olan bir yatırım ağdır.

 

Galata Business Angels tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen GBA Mentor Clinic etkinliği, girişimciler ile mentorluk alabilecekleri çok önemli kişileri bir araya getirmektedir. GBA Mentor Clinic III  29 Nisan’da gerçekleşti.

 

Yarım gün Konferans, öğleden sonra  1-1 mentorluk bölümü ve “Ziya Abi Özel Ödülü” Ödül Töreni ile son bulan etkinlikte Ali Sabancı Emre Kurttepeli, Alemşah Öztürk, Uğur Şeker, Asuman Bayrak, Melih Ödemiş, Burak Divanlıoğlu gibi ülkemizin önde gelen mentorleri yer aldı.

 

Ali Sabancı’ya asistan desteği verdiğim etkinlikte gelen girişimcilerimiz kısa sürede girişimlerini anlatarak mentorümüzden aldıkları bilgiler ile girişimlerinde bunun uygulanma aşamasını konuştular.

 

Ortamdaki atmosfer ve insanlarda gördüğüm heyecan girişimcilik ekosisteminin görülmeye değer en önemli etkinliklerinden birinin #mentor clinic olduğunu gösteriyordu!

 

Günün sonunda mentorlerimizin görüştükleri girişimcilerden seçtikleri bir  favori girişimci ile toplam favori girişimciler arasından kura ile seçilen girişimcilere geçen yıl vefat eden GBA yatırımcılarından Ziya Boyacıgiller’in anısına, 3 girişimciye “Ziya Abi Özel Ödülü” verildi.

 

Burcu Öztopçu

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*