Girişimci Olmadan Önce Ünlü Olmanın İyi ve Kötü Yanları

Kırmızı halı VIP’si olmak iş hayatında başarılı olacağınızı garanti etmez. Birçok ünlü kendi markalarını kozmetik ve mücevher gibi ticari ürünlerde kullanmayı tercih edip kendilerini ne meşhur ettiyse onunla devam ederken, bazıları yalnızca girişimci olmaya karar verdi. İş yaratmak ve dahil olmak elçi olma noktasını çoktan geçti…

 

Bir ünlü etiketine sahip olmanın iş hayatında iyi ve kötü yanları var. İşte kendilerince başarılı iş adamı ve kadını olmaya çalışmış üç girişimci ünlü. Bakalım şöhretleri girişimciliklerinde ne gibi etkiler yaratmış.

 

Jessica Alba

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Duygusal Zeka Başarınızı Nasıl Artırır?

Eğer başarılı olmanızı gittiğiniz üniversiteye ya da anne ya da babanızın sizin için oluşturduğu sürpriz bir yatırım hesabına bağlıyorsanız, yeniden düşünün. Başarınızı belirleyen şeyin IQ’nuz ya da tersliklerle baş edebilmenizi sağlayan cesaretinizden daha çok etkileyen şeyin duygusal zeka olduğu ortaya çıktı.

Hayal Kurmak Yerine İş Kurmanız İçin 8 Neden

İşe kaç şirketle başladığınız önemli değil. Önemli olan doğru zamanda doğru kişi olabilmeniz. Hayatınızın geri kalanını “keşke” diye düşünmekle geçirmeyin, harekete geçin ve hayalinizi gerçekleştirmek için adım atın.