Girişimcilik Vakfı nedir?

0
3296

Girişimcilik vakfı, girişimci olmak isteyen, bu tutkuyla adımlarını atmaya çalışan girişimci adaylarına inanılmaz fırsatlar sunan bir vakıf. Yani aile 🙂 çünkü birçoğunuzun da bildiği gibi ancak bir aile samimi ve sonuna kadar arkanda durabilir. Ancak bir aile samimiyetinde bu kadar güzel kişiler sizleri yönlendirebilir.

Şimdi sizlere bana en çok sorulan soruları yanıtlamak istiyorum. En çok gelen sorulardan birisi şehir dışından seçmiyorlar mı? Ortalamam önemli mi? Burs neden?

Ben Sakarya’da oturan ve okuyan bir Fellowum, ortalamamı söylemesem sanırım daha iyi. Çünkü bende ortalamayla ilgili olmadığını biliyorum bazı şeylerin. Emin olun dürüst, yardım sever ve doğru olduğunuzda nerede olursanız olun aslında sizde bir fellow olacaksınız. Bursun neden olduğuna gelince, sanırım ayda bir ya da iki ayda bir olan toplantılarımıza rahat katılım gösterelim ve bu parayla girişimimize katkı sağlayalım. Size bir sır vereyim 🙂 burs önemsiz, burs vermeyin ama bir sene daha kalayım dediğiniz an gelecek. Çünkü program yalnızca 2 sene sürüyor, üzücü evet ama sonra yine bağımızın kopacağını düşünmüyorum. Sanırım benden kurtulamayacaklar. Canım ailem, anlatılmaz yaşanır. Umarım bir gün tanışırız, fellow olmak isteyen arkadaşlarımız 🙂

Kimler seçilir kısmında, farkın özgürlüğünüz ve cesaretiniz girişiminiz olursa Girişimcilik Vakfı size her zaman harika bir rüzgar olacaktır. Seçilmek için kendin olman yeterli. Başarılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here