Girişimcilik Vakfı’ndan 5 Kazanım!

Fellow’14 fellowumuz Girişimcilik Vakfı’nda gördüğü 5 kazanımı anlattı!

 

“Asosyal” olabilme ihtimaliniz yok

Artık asosyal olamazsınız:) isteseniz de olamazsınız çünkü Girişimcilik Vakfı’nın kapısından girdiğiniz andan itibaren her FellowUp toplantısı anında veya sonrasında sürpriz bir etkinlik ile karşı karşıyasınız demektir. Artık kendinizi bir paintball sahasında siperde yatarken bulma ile mükemmel bir partinin tam da ortasında bulma arasında sadece 1-2 saat oynayacak.

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Limit Sizsiniz!

Limit kelimesi küçüklüğümden beri bana hep olumsuz bir anlam çağrıştırır. Mesela çikolatayı yememin bir limiti vardı. Sonra bu limit kelimesi karşıma matematikte çıktı; limit yapmadan üniversite sınavını kazanamazmışım. Üniversite sınavını kazanamazsam mesleğim olmazmış. Mesleğim olmazsa mutsuz olurmuşmuşum. Mecbur,o zaman bu limiti öğrenicez dedim. Limit öğrenirken aslında hayatın da limitlerini öğreniyordum.

21. Yüzyıl Yetkinlikleri

Mehmet Zorlu Vakfı’nın sponsorluğunda ve Özyeğin Üniversitesinin Kurucu Rektörü, MEF Üniversitesinin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut önderliğinde kariyer planlama üst başlığında ama daha çok hayatın yönetilmesi için, muasır medeniyetler seviyesinde yakalanması gereken “yeni yetkinlikleri” anlatan oldukça aydınlatıcı bir günle programa başladık.

Önce Ekip

GGH etkinliklerinde bu sene İstanbul Üniversitesi’ndeki fellowlar olarak Denizci Öğrenciler Derneği’yle ortak bir çalışma sürdürdük. Konuşmacılarımız ekip olmak…

Sınırlarını Zorlama!

Evet, doğru duydunuz. Sınırlarınızı zorlamayın. Çünkü sınırları zorlamak her zaman düşündüğümüz kadar doğru bir seçenek olmayabilir. Maalesef çoğumuz…