Girvak Alumni’den Eren Güzelceada ile Mezuniyet Sonrası

Girişimcilik Vakfı Fellow2014 ekibinden mezun olan Alumni’miz Eren Güzelceada ile bir röportaj gerçekleştirdik. Keyifli okumalar!

 1. Fellow Programı ile nasıl tanıştın? Süreci ve fellow olduktan sonra hayatında neler değişti biraz anlatır mısın?

  Fellow süreci ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Süreç hem eğlenceli hemde zorlu. Her aşama bir kendi içinde bir challenge ve süreç ilerledikçe fellow programının ne kadar özel bir program olduğunu anlıyorsunuz. Fellow olduktan sonra hayatımda değişenleri kısa cümleler ile ifade etmek kolay değil. Benim için en önemli değişim kendimi, yeteneklerimi ve isteklerimi daha iyi anlamakla başladı. Birbirinde farklı düşünen ve çok farklı alanlarda ilgi ve yetenekleri olan fellowlar ile bir arada olmak eşi bulunmayan bir deneyim. Konfor anlanımdan çıkmanın, değişimin ve gelişimin ilk adımı olduğunu olduğunu Girvak sayesinde deneyimledim.

 2.  Fellow’ken hiç unutmadığın bir anın var mı? Anlatabilir misin?

  Bir birinden eşsiz ve ömür boyu hatırlayacağım bir çok anı kazandım. İçlerinden en unutulmazı ilk fellow-up buluşmasıydı. Girvak ailesinin içtenliği ve bizlere verdiği değer karşısında şaşkınlığımı ve mutluluğumu gizleyemedim. Fotoğraflardaki surat ifadem aslında her şeyi anlatıyor 🙂

 3. Çevrendeki üniversitelilere programı tavsiye ediyor musun? Ediyorsan bize 3 sebep söyleyebilir misin?

  Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Eşsiz bir networke dahil olmak, girişimciliği anlamak ve kendini tanımak isteyen herkesin başvurması gereken bir program.

 4. Fellow olmak senin için ne demek?

  Gurur duyduğum büyük bir ailenin parçası olmak.

 5. Şu an neler yapıyorsun? Geleceğin için planların var mı?

  Şu an BSH firmasında proje yöneticiliği yapıyorum. Kısaca bir fikrin ürüne dönüştürülüp pazara çıkana kadar ki tüm süreçlerden sorumluyum diyebilirim. Gelecek hedeflerimin en başında kendi işimi kurup globalde bilinen bir marka yaratmak var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*