GİRVAK Ekipten | Ağustos 2021

Eylül ayı, tüm dünyadaki etkisi gibi Girişimcilik Vakfı’nda da birçok başlangıcın ifadesi. Her şeyden önce, evlerde geçirdiğimiz 1.5 yılın ardından ofisimize geri döndük; üstelik ekibimizin büyüklüğü bu 1 buçuk yıl içerisinde 2 katına ulaştı, ofisimiz geçmişte olduğundan çok daha kalabalık!

Eylül ayında yaşadığımız tek değişim ofise dönmemiz de değil: Etkisi yüksek projelerimizin başlayacak olması ve Fellow Programı’nın yeni döneminde aramıza katılacak onlarca fellow ve challenger’la tanışacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Yeni normallerle adapte olduk, yeni dönem için çok umutluyuz.

Fellow Programı’nın 2. aşama sürecinde ekipçe ve bizlere destek olan jürilerimizle izlediğimiz her bir video bizi ayrı ayrı heyecanlandırdı. Aramıza katılacak girişimcilik ve liderlik potansiyeli yüksek gençlerin süreçte yaşayacakları gelişimi gözlemlemeyi merakla bekliyor, onlardan alacağımız ilhamın mutluluğunu şimdiden hissediyoruz.

Umutla ve heyecanla…

Sevgiler,
GİRVAK Ekibi

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Girvak Ekipten | Nisan

Hızla başladığımız yeni normallerimiz neler biraz sizinle paylaşmak istedik. Girişimcilik Vakfı olarak değerlerimize baktığımızda yapılmayanı yapmak ve geri…

LinkedIn İpuçları

Profilinizi daha ilginç bir hale getirebilirsiniz. LinkedIn profiliniz sadece metinlerden ibaret olmayabilir. Eğer varsa bir sunumunuz, hakkınızda çıkmış…