GİRVAK Ekipten | Ekim 2021

2021’nin Ekim ayı GİRVAK için unutulmaz bir ay olarak vakıf tarihinde yerini aldı; zira bize çok daha uzun gelen yaklaşık 1 buçuk senelik bir sürenin ardından Ekim ayında fellow ve alumni’larımızla fiziksel olarak bir araya geldik, sohbet ettik, hasret giderdik! 3 Ekim’de Beykoz’da gerçekleştirdiğimiz etkinlikte yalnızca hasret gidermekle de kalmadık; takım ruhu, rekabet ve eğlencenin bir araya geldiği parkurlarda uzun süredir biriken enerjimizi harekete dönüştürdük. Elbette İstanbul buluşması Türkiye’nin dört bir yanına yayılan vakıf için yeterli olmadı; Ankara buluşmamızı geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdik bile, sırada diğer şehirler var!

Güzel bir buluşmayla başlayan Ekim ayını Fellow Programımızın seçim sürecinin 4’üncü ve 5’inci aşamalarıyla, lansmanını ilerleyen günlerde yapacağımız, iklim krizi konusunda farkındalığı artırmayı ve çözümler üretilmesine destek olmayı hedefleyen projemiz ClimateXTurkey’in hazırlıklarıyla, sürdürmekte olduğumuz Accelerate2030’un özel sektör buluşmalarıyla ve Oyun ve Uygulama Akademisi’nin seçim süreciyle geçirdik. Tüm bunların yanında, ekibimizin değerli üyesi Deniz Hale Durakbaşı’nın da doğum gününü kutladık. İyi ki doğdun Hale!

Artık ofisimize sığmayacak kadar büyüyen ekibimizle her yaptığımız işi daha iyiye götürmek için çalışmaya devam ediyoruz. Kasım ayı da bizim için tıpkı Ekim gibi dolu dolu geçecek: Bu ay yeni fellow’larımızla tanışmaya her gün bir adım daha yaklaştığımız, etki hızlandırma programımız Accelerate2030’un global finaline Türkiye’den 2 girişimi finalist olarak gönderdiğimiz, Oyun ve Uygulama Akademisi’ne katılacak 2000 şanslı bursiyere güzel haberi verdiğimiz, ClimateXTurkey projesinin lansmanını gerçekleştireceğimiz ve daha nice güzel haber için çalışmalara devam ettiğimiz bir ay olacak. İyi haberlerde buluşmak dileğiyle!

Sevgiyle,
GİRVAK Ekibi

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir