GİRVAK Ekipten | Haziran 2022

0
454

Ekip olarak çok eğlendiğimiz, çok öğrendiğimiz iki ayı geride bıraktık. Daha çok alanda fark yaratabilmek, etki odaklı programlarımızı sürdürebilmek ve yenilerini eklemek için çalıştığımız bu iki ayın sonunda, yakında gelecek şahane projelerimiz olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyoruz!

Gençlik Programları’nda heyecan dolu bir Fellow Mezuniyeti gerçekleştirdik. İş dünyasının önde gelen isimleri ile networking etkinliğinde bir araya geldik, Peak Games’in kurucularından Rina Onur’un Girişimci Konuşması’nı dinledik.  İlham Konuşması ile Evrim Kuran’ın, kuşak çalışmaları ve gelecek dönemde girişimcilik dünyasını bekleyen fırsat alanları ile ilgili değerli görüşlerini dinledik. İlham aldığımız, farkındalığımızı arttırdığımız iki günlük mezuniyette kelimelere sığmayacak eşsiz anlar yaşadık. Her biri ile ayrı ayrı gurur duyduğumuz, sevgili fellow’larımızı tekrar tebrik ediyor ve yolculuklarında hep yanlarında olduğumuzu bir kez daha söylemek istiyoruz. 

GİRVAK ekip olarak Temmuz ayı boyunca uzaktan çalışıyoruz! Yeni fikirler, farklı bakış açıları ile ekip büyüyor. Aramıza yeni arkadaşlarımız dahil olurken, Proje Koordinatörü Serkan Çalışır’ı başka bir yolculuğa uğurluyoruz. Sevgili Serkan; umarız iş yaşamında çok mutlu anılar biriktirmeye devam edersin. Bu aylık yazımıza Serkan’ın veda mesajı ile son verelim istedik.

Serkan’dan; 

“GİRVAK benim için harika bir ekiple beraber gurur duyduğum işlere imza attığım ve her anlamda beslendiğim bir yer oldu. Burada geçirdiğim bir yılın ardından ilham verici hikayelere sahip sayısız genç girişimci ile tanışmanın verdiği mutluluğu yaşıyorum. Bu harika yolculukta bana eşlik eden ve her daim destekleyen biricik ekibime ve değerli paydaşlarımıza tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum. Görüşmek dileğiyle..”

Güzel haberlerle görüşmek dileğiyle, mutlu bayramlar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here