GİRVAK Ekipten | Kasım 2022

Yılın sonuna yaklaşırken; bir yılı tamamlayıp yeni bir yıla başlayacak olmanın heyecanı bizi de etkisi altına almaya başladı bile. Bir yıl GİRVAK’ta nasıl geçti diye merak ediyorsanız; bir sonraki bültenimizi kaçırmayın!

Fellow ve challenger’larımızla tanıştığımız, Oyun ve Uygulama Akademisi bursiyerleri ile bir araya geldiğimiz, TürkTraktör ile hayata geçirdiğimiz Seed Drive Programı katılımcılarını seçtiğimiz, her günü heyecan dolu bir ayı geride bıraktık. 

Ünlü & Co Kadın Teknoloji Girişimcileri Akademisi başvurularını açtık ve heyecanla katılımcı olacak gençleri bekliyoruz. TSKB ile gerçekleştirdiğimiz kurumiçi girişimcilik buluşmasında; genç girişimciler ile TSKB uzmanlarını bir araya getirerek, bilgi ve tecrübe aktarımını sağladık. 

Dönemin ilk ChallengerUp’ında tüm gün süren online etkinlik ile girişimcilik dünyasına adım atmaya hazırlanan birbirinden yetenekli challenger’larımız ile tanıştık. Sina Afra’nın girişimcilik yolculuğunu, Mehru Aygül’den Girişimcilik Vakfı’nı dinledikten. 

Şahane bir hoşgeldiniz etkinliği ile FellowUp’ta; aramıza yeni katılan fellow’larımızla tanıştık. Girişimcilik Vakfı’nın kurucusu Sina Afra’nın konuşmasının ardından, Genel müdürümüz Mehru Aygül’ü dinledik. İkinci gün gerçekleştirdiğimiz networking davetimizde ekosistemin değerli isimleri, girişimcileri, iş insanları ile fellow’larımızı bir araya getirdik ve başarılı hikayesi ile Ahu Serter’i konuk ettik. Her günü eğlenceli aktiviteler, ilham dolu konuşmacılar ve konuklarla geçirdiğimiz üç gün süren FellowUp’a katılan tüm misafirlerimize bir kez daha teşekkürler. 

Aramıza yeni katılan, yolculuğuna devam eden tüm challenger ve fellow’larımız iyi ki varsınız! Sizin dünyayı değiştireceğinize her buluşmamızda bir kez daha inanıyoruz. 

Aramıza hoş geldiniz. 

Bu ay sevgili ekip arkadaşlarımız Melike, Beril ve Alara’nın yeni yaşlarını kutladık. İyi ki varsınız ve iyi ki buradasınız! Yeni yaşlarınız bir kez daha kutlu olsun. 

Sevgiler,

GİRVAK Ekip

–>

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*