Girvak Ekipten | Mayıs 2021

0
1310

Neredeyse yılın yarısına geldik. Pandemi ile evlerde geçen bir buçuk yılın ardından yavaş yavaş evlerimizden çıkmaya ve yazı karşılamaya hazırlanıyoruz. Girişimcilik anlamında epeyce hareketli geçen bir dönemdeyiz. Toplumsal sorunlara çözüm bulmak için çalışan programlar, girişimciler ve yeni yatırımcılar canla başla çalışıyor.

GİRVAK olarak biz de bu yıl bültende detaylarını göreceğiniz gibi dünyanın en büyük etki ölçeklendirme odaklı girişimcilik programı olan Accelarate 2030 Programına, Impact Hub İstanbul ortaklığı ve GIZ desteği ile başladık. Etki girişimcilerini destekleyip, onlara yeni bir global dünyanın kapılarını açacağımız için çok heyecanlıyız.

Her yıl yeni gençler ile tanışacak olmanın coşkusunu Fellow Programı seçim sürecinde yaşıyoruz. Birbirinden güçlü adayların 4 buçuk ay boyunca fellow ve challenger olmak için dahil oldukları seçim sürecimiz onlara verdiğimi ilham kadar bize de güç veriyor. Geleceğe dair umudumuzun tazelendiği bir döneme yeniden başlamak mutluluk verici. 14 Haziran’a kadar başvurularımız devam edecek. Eğer bir üniversite öğrencisiysen ve hayatını değiştirmeye hazırsan, mutlaka başvur!

Girişimciliğin dünyayı değiştireceğini hep söylüyoruz, içindeki potansiyeli keşfetmen için GİRVAK Ailesi seni bekliyor!

Sevgiler,
GİRVAK Ekibi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here