Girvak Ekipten | Nisan 2021

Covid-19 ile geçen bir yılı devirdik. Geçtiğimiz yıl Mart ayının ortasında başladığımız #dijitalevimizgirvak kampanyası bir kampanya olmaktan çıkıp düzenli etkinliklerimize dönüştü. Biz etkinliklere devam eder; dünyada ve ülkemizde aşılanma, tedbirler, açılmalar, tam kapanmalar konuşulurken 3 cemre de toprağa düştü. Eskiler der ki cemreler toprağa düşünce bahar gelir, çiçekler açar ve hayat daha da güzelleşir.

Bizim için de bu yıl cemreler yeni başlangıçlar oldu. Baharla birlikte bir sonraki aylarda tüm detaylarını anlatacağımız, gençlerin önünü açacak, global dünyada onları daha da güçlendirecek iki yeni programa başlıyoruz. Ekibimiz büyüyor, halen açık olan ilanlarımıza başvurularınızı mutlaka bekliyoruz!

Mayıs ayının artık bizim için başka bir anlamı daha var. Geçtiğimiz yıldan bu yana 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı daha da sahiplenerek kutluyoruz. İçimizdeki gücün ilham kaynaklarından biri olan Atatürk’ü gençleri kutlayarak anmak GİRVAK olarak üstlenmeyi seçtiğimiz misyonlardan biri oldu. Bu yıldan itibaren Mayıs ayına yayılan etkinliklerle gençlerin söz aldığı, gençlerin gençlere ilham verdiği; gençlik ve liderlik, sanat, aktivizm, spor, girişimcilik ve sağlığın konuşulduğu iki hafta olarak kutlayacağız bayramımızı.

Baharın heyecan verici bir haberi daha var: Fellow ve Challenger Programlarımızın başvuruları başladı! Eğer üniversite öğrencisiyseniz, içinde bulunduğumuz dünyaya bir iz bırakmak, girişimcilik ile gelişmek, değişmek ve değiştirmek istiyorsanız mutlaka bu programlara başvurun. Fellow/challenger olduktan sonra hayatın ne kadar hızlı değiştiğine şaşıracaksınız. Yepyeni bir dünya sizin keşfetmenizi bekliyor!

Eğer bu yazıyı okuyorsanız bu ay sizden bir ricamız var. Bizi sosyal medyada da takip edin ve daha çok gencin bu eşsiz fırsatı elde edebilmesi için duyurularımızı paylaşın. Belki de bir gencin hayatını değiştirecek o paylaşımı siz yapacaksınız.

Teşekkürlerimizle…

Sevgiler,
GİRVAK Ekibi

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

4 Şehir Bir Gelecek

Son bir yıl içerisinde girişimcilik ekosistemi gelişmiş 3 gelişmekte olan da 1 şehir gördüm: Londra, İsrail, San Francisco…

E-Bülten: Nisan 2023

Gençlik Programları 3. ChallengerUp’ı Gerçekleştirdik!  Challenger’larımız ile dönemin 3. ChallengerUp’ında buluştuk. Etkinliğe hayal ettiklerimizi, fikirlerimizi, hayatlarımızdaki gelişmeleri paylaşarak…