GİRVAK Ekipten | Nisan 2022

0
581

2022 yılı ilk ayları oldukça hareketli ve eğlenceli geçti. Büyüyen ekibimiz ile daha fazla gence ulaşmak ve etki programlarımızı devam ettirerek farkındalık yaratmak için çalışmaya devam ettik. Geçtiğimiz ay düzenlediğimiz FellowUp’ta, fellow’larımız ile bir araya geldik. Değerli katılımcıların ilham konuşmalarını dinledik, ekip oyunları ile kaynaştık ve çok eğlendik. Aldığı yatırımlarla hızla büyüyen ve sürekli gelişerek ‘’Türkiye’nin ikinci Unicornu’’ ünvanını alan Getir’in kurucularından Serkan Borançılı Girişimci Konuşması ile yer aldığı programda; global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Getir’in hikayesini paylaştı. 20 yıldır ajanslarıyla ürettiği işlerle dünyanın en önemli yaratıcılık yarışmalarında, özellikle Cannes Lions, Clio ödülleri, D&AD, Webby ödüllerinde başarılarıyla ses getiren Alemşah Öztürk, metaverse ve NFT dünyasındaki başarılı çalışmalarını ve NFT yönetimi konusundaki değerli bilgilerini aktardı.

Her geçen gün hayatımızdaki yeri önem kazanan sürdürülebilirlik üzerine çalışmaya, etki programlarımız ile bu alanda fark yaratmaya devam ettik. ClimateXTurkey Girişimcilik Programı kapsamında iklim kriziyle mücadelede, fikirleriyle geleceğe yön verecek ve değişim yaratacak gençleri bir araya getirdik. Projeye gösterilen yoğun ilgi ve katılım, gençlerin iklim krizi konusundaki hassasiyetini bir kez daha görmemizi sağladı. Sürdürülebilir bir hayat, temiz ve yeşil bir gelecek için hepimizin daha fazla çalışması gerektiğine inanıyoruz.

Bu ay içerisinde 19 Mayıs’ı güne özel hazırladığımız bir video ile kutladık. Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere olan inancından ve fellow, alumni, challenger’larımızdan ilham alarak umut dolu bir çalışma hazırladık. Dileriz umutsuzluğa kapılan her genç için ilham olur bu çalışma.

Nisan ayı içerisinde başvurularını açtığımız Fellow Programı yeni dönemi için oldukça heyecanlıyız. #fellow2022 etiketi ile duyurduğumuz programa başvurular 17 Haziran’a kadar devam edecek. Ailemize katılacak yeni fellow ve challenger’larımız ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Etki odaklı yeni projelere başlamak, toplumsal kalkınmaya ve sorunların çözülmesine katkı sağlamak için yüksek motivasyonla çalışıyoruz ve inanıyoruzki her birimiz değişimin, geleceğin birer parçasıyız. Güzel haberlerle, güzel günlerde buluşmak dileğiyle!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here