GİRVAK Ekipten | Ocak – Şubat 2022

0
1035

Girişimcilik Vakfı için 2022 senesi her anlamda hareketli başladı. Çok özlediğimiz fiziksel etkinliklere doyduk, doğum günleri kutladık, kitap kulübü kurduk, canlı yayınlar gerçekleştirdik, Deniz Dülgeroğlu’yla buluştuk, Gençlik Programları katılımcılarımızın uzman oldukları alanlardan tecrübelerini paylaştıkları Gtalks’larda bilgilendik… Tüm bu olan bitenin arasında bir yerde hafif hüzünlü, hafif heyecan verici bir olay yaşadık: Gençlik Programları Yöneticimiz Umut Karapeçe’yi kendi girişimcilik yolculuğuna uğurladık. Umarız her şey istediğin gibi olur Umut!

Ocak & Şubat etki projelerimiz için de oldukça yoğun aylardı. Sosyal girişimlerin etkilerini ölçeklendirmelerine destek olan hızlandırma programı Accelerate2030, 6 ayın ardından keyifli bir demo day ile sona erdi; ClimateXTurkey projemizin farkındalık konuşmalarında iklim krizi konusunda bilgilenmeye devam ettik; Oyun ve Uygulama Akademisi’ndeki 2.000 kişilik toplulukla online etkinlikler düzenledik; kurum içi etkinliklerde ilham aldık. Bu koşuşturmada ekipçe covid’i de atlattık, iyileştik. Her zamankinden daha da motive bir şekilde seneye başladık.

2022’nin ilk ayları gibi enerjik, ekosistemle bir araya gelebildiğimiz, ilham verdiğimiz ve aldığımız, girişimcilik kültürünü biraz daha yaydığımız bir yıl olmasını diliyoruz. Güzel haberlerde buluşmak dileğiyle!

Sevgiyle,
GİRVAK Ekibi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here