GİRVAK Ekipten | Temmuz 2022


Temmuz ayında GİRVAK ekip neler mi yaptı?

Yazın en sıcak ayını ekip olarak ofisten uzak çalışarak geçirdik. Bu sıcak yaz günlerini bir kısmımız İstanbul’dan uzakta, Ege, Akdeniz kıyılarında çalışarak geride bıraktı. Elbette ekip toplantılarımızı ihmal etmeden, devam eden ve yeni başladığımız projelerimiz için her zamanki motivasyonla çalıştık. Yeni fikirlerin havada uçuştuğu, adım adım önümüzdeki dönemin planını yaptığımız ve en önemlisi Gençlik Programlarımızda şahane bir başvuru sürecini tamamladığımız, verimli bir Temmuz oldu.

Fellow ve challenger olma yolculuğunda ilk adımı atan binlerce genç ile iletişime geçtik. Vakfı yeni tanıyan, başvuru sürecini dört gözle bekleyen birbirinden muhteşem binlerce gence ulaşmış olmanın gururunu yaşadık. İlk aşamayı arkamızda bırakırken bu macera dolu yolculuğun 2. aşamasına geçen gençleri tekrar tebrik ediyoruz. Ve bir diğer mutluluğumuz olan, yeni başladığımız, büyük emekler ile hazırladığımız, değerli ortaklarımız Ödeal, Türkiye Açık Kaynak Platformu ve 42 İstanbul Okulları ile Ödeal FinTech Fellow Programı’nı hayata geçirdik. Yazılımcı olmak isteyen gençlerin önündeki engelleri kaldırmak ve bu alanda ihtiyaç duyulan istihdamı sağlamak amacıyla yola çıktığımız bu şahane programın detaylarını www.fintechfellow.org adresinden öğrenebilirsiniz. 

Bu ay en güzel gelişmelerden biri de ekibimize katılan iki değerli arkadaşımız oldu. Alara, Projeler Sorumlusu olarak, Emine Girişimcilik Programları Direktörü olarak ekipteki yerlerini aldılar ve bize yeni enerjiler kattılar. Bir kez daha hoşgeldiniz sevgili ekip arkadaşlarımız; sizler için bilgi ve eğlence dolu bir deneyim olmasını dileriz.

Sevgiyle,
GİRVAK Ekibi

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Girvak Ekipten | Nisan

Hızla başladığımız yeni normallerimiz neler biraz sizinle paylaşmak istedik. Girişimcilik Vakfı olarak değerlerimize baktığımızda yapılmayanı yapmak ve geri…