Gplay’in Perde Arkası

Bu yazımda, tüm Dünya’nın içinde bulunduğu bu zor süreçte Girişimcilik Vakfı’nın ürettiği #DijitalEvimizGirvak mottosunun ve Gplay’in bir Fellow gözünden hikâyesini anlatmaya çalışacağım. 2.FellowUp bittiğinde birçok fellow’un gözü Antalya’ya çevrilmişti. GKamp Antalya için ilk mail geldiğinde planlar yapılmaya başlanmış acaba Antalya’da neler yapabiliriz diye düşünüyorduk. Heyecanımız fazla uzun sürmedi. Gelen GKamp’ın iptal oluşuna dair ikinci maili beklemiyorduk. Sonrasında yaşananlar hepimizin malumu.

Biz Antalya şokunu atlatmaya çalışırken birden #DijitalEvimizGirvak ortaya çıktı. İçindekilere bakınca Antalya’da yapacağımız etkinlikleri en azından online olarak yapabilir miyiz diye düşündüm. Gcoffee kuşkusuz beraber yapacağımız bir kahvaltının yerini tutmazdı ama güne birlikte başlamanın keyfini verebilirdi. Gtalks by Fellow zaten Antalya’da yapılması planlanan etkinliğin online haliydi. Online FellowUp da hazırdı, yalnız eğlence kısmını vâkıfın baş aktör, katılımcılara, bıraktığını düşünüyorum. Fellow ve Alumni’ler de eğlence kısmına gerekli etkiyi yaptılar ve ortaya çok güzel içerikler çıktı.

Gplay bu etkinliklerde Antalya’da oynayacağımız oyunların üzüntüsüne karşı eve sıkışmışlığın verdiği cevap olarak ortaya çıktı. Fellow arkadaşım Mehmet Ali’nin de yardımlarıyla Gplay’i gerçekleştirdik ve oyun etrafında kenetlenen birbirlerini daha iyi tanıyan bir grup oluşturduk. Birlikte oynayacağımız oyunlara ithafen..

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

BuJo Mu? O Da Neyin Nesi?

Böyle yazınca oldukça havalı duran, bu da neymiş be dedirten, ama aslında üretkenliğimizi verimimizi yükseltmemize oldukça faydalı bir…