Instagram’da takip edilecek 40 inanılmaz girişimci

0
352

Bu yetenekli girişimciler topluca medyadan fitness’a, teknolojiden sosyal sorumluluğa, modadan e-ticaret’e, eğlenceye ve daha fazla pek çok sektörde iz bırakıyorlar. Şimdiye kadar yaptıkları hesaba katıldığında bunun sadece başlangıç olduğu söylenebilir. İş dünyasının her yerinden, öz sermayelilerden yatırım alanlara, ‘freelanceler’den milyon dolar kulübündekilere kadar her yerden örneğimiz var.

 

Bildiklerinizden bilmeniz gerekenlere kadar işte çeşitli sektörlerden farklı arka planlara sahip 40 girişimci. Bize güvenin, onları kesinlikle takip etmelisiniz.

[galeria][new_royalslider id="9"][/galeria]

 

Arvin Lal, @arvinsworld

Lewis Howes, @lewishowes

Aranka van der Voorden, @fitgirlaranka

Baratunde Thurston, @baratunde

Ruzwana Bashir, @ruzwana

Simon Sinek, @simonsinek

Laurie Davis Edwards, @eflirtexpert

Brett David, @brett_david

Hannah Bronfman, @hannahbronfman

Adam Braun, @itsadambraun

Alexis Ohanian, @alexisohanian

Danielle Cuccio, @daniellecuccio

Scott Harrison, @scottharrison

Nicole Gibbons, @nicolegibbonsstyle

Gary Vaynerchuck, @garyvee

Susan Petersen, @freshlypicked

Eric Thomas, @etthehiphoppreacher

Nisha Moodley, @nishamoodley

Pete Halvorsen, @petehalvorsen

Sophia Amoruso, @sophia_amoruso

Anil Arjandas, @anilarjandas

Regina Anaejionu, @byreginatv

David Siteman Garland, @davidsitemangarland

Lauren Maillian Bias, @laurenmbias

John Lee Dumas, @entrepreneuronfire

Shama Hyder, @shamahyder

Scott “Scooter” Braun, @scooterbraun

Jaclyn Johnson, @jaclynrjohnson

Brian Wong, @brianwong

Hilary Rushford, @hilaryrushford

Kevin Ma, @instabeast

Caitlin Crosby, @caitlincrosby

Gideon Kimbrell, @gideonkimbrell

Christina Mercando, @cmercando

Jason Saltzman, @saltzmanjason

Bianca Jade, @Mizzfit_bianca

Rameet Chawla, @Rameet

Katherine Power, @katherinepower

Baldwin Cunningham, @baldwinner

Rachel Gadiel, @rachelgadiel

 

Bu makale  Erica Nicole’un 21 Ekim 2014 tarihinde yfsmagazine.com’da yayınlanan yazısından çevrilmiştir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here