Kasım ayında Girişimcilik Vakfı’nda neler oldu?

0
2415

img_7890

Yeni Fellow’lar ailemize katıldı!

Türkiye’nin her yerinden, her üniversitesinden gelen 61.000 başvuru arasından seçilen 50 yeni Fellow’umuz ile Girişimcilik Vakfı Fellow2016 Programı yeni dönemine başladık. Fellow100 ekibi 34 farklı üniversiteden gelen öğrencilerden oluşuyor. Bu sene aramıza Uşak’tan, Diyarbakır’dan ve Adana’dan da öğrenciler katıldı. Toplamda 100 Fellow, 36 Alumni ile Girişimcilik Vakfı ailesi büyümeye devam ediyor. 6 adımdan oluşan seçim sürecimiz ile bu sene seçilen #Fellow2016 ekibi ile sizleri tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

 

img_7429  img_7634

#Fellow2016 Ekibi 27 Ekim’de yeni ailesiyle tanıştı!

50 kişiden oluşan #Fellow2016 ekibinin ilk özel Fellow Up etkinliğini 27 Ekim Perşembe günü Kolektif House Sanayi’de gerçekleştirdik. Eğlenceli bir oryantasyon ile başlayan etkinlik, Genel Müdürümüz Mehru Aygül’ün “Girvak’a Hoşgeldiniz” seansı ve öğle yemeği ile devam etti. Yeni Fellow’larımız, onlar için özel hazırladığımız “kırmızı kutularda” ilk sürprizleriyle karşılaştı. Bu muhteşem gün Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen’in #Fellow100 ile Speed Networking seansıyla sona erdi.

 

img_9422  img_8879

Yönetim Kurulu Üyemiz Lidyana’nın kurucusu Hakan Baş #Fellow100 ekibine heyecan dolu hikayesini anlattı!

#Fellow100 ekibi için özel düzenlediğimiz Fellow Up etkinliğimizin son gününü 28 Ekim’de Kolektif House Levent’te gerçekleştirdik. Hakan Baş’ın eğlenceli ve ilham dolu hikayesini dinleyen Fellow’larımıza Fellow Alumni ekibi de eşlik etti. O günün öğle yemeğini Mütevelli Heyeti Üyelerimizle Kydonia Restoran’da yiyen Fellow’larımız keyifli anlar yaşadı. Bizleri yalnız bırakmayan tüm Mütevelli Heyeti üyelerimize çok teşekkür ediyoruz!

 

img_5372

26 Ekim’de Marketing Meetup’ta Şampiyonlar Ligi!

Pazarlamasyon ekibinin düzenlediği Marketing Meetup Konferansı’nda Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu üyelerimizden Erol Bilecik, Yomi Kastro ve Hakan Baş’ın konuşmacı, Genel Müdürümüz Mehru Aygül’ün moderatör olduğu Girvak panelimizi düzenledik. “Girişimcilik neden Türkiye’yi değiştirecek?” konusunun tartışıldığı panelde ilham dolu anlar yaşadık. Bir kez daha Girvak ailesi etkisini herkese göstermiş oldu.

 

gorsel5

Girişimcilik Vakfı olarak destekçilerinden olduğumuz Esas Sosyal’in 2016 İlk Fırsat Programı ilk senesini başarıyla sonlandırıyor!

Nitelikli insan kaynağına ihtiyaç duyan sivil toplum kuruluşlarının üniversiteden yeni mezun olmuş gençleri 12 ay boyunca istihdam etmelerini sağlayan 2016 İlk Fırsat programı ilk senesini 15 kişiye iş imkânı sağlayarak 31 Aralık 2016’da tamamlıyor. Katılımcıların bazıları yeni olanaklar aramaya devam ederken, bazıları da çalıştıkları kurumlarda iş hayatlarına devam edecekler. Daha detaylı bilgi için İlk Fırsat programının kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here