Odak.

Bu blogda daha çok genel konularda girişimcilik hakkında yazılar okudunuz ama bu sefer ben bir değişiklik yapıp ne çok ilham veren bir konudan ne de çok başarılı bir kişiden bahsedeceğim. Bu yazı da kendimden bahsedeceğim. Hem de yaptıklarımdan değil yapmaya karar verdiklerimden.

 

Öncelikle kısa bir giriş yapacağım ki benim kim olduğumu tanıyın. Ben Hasan Zafer Elcik. ODTÜ’de Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıfta okuyorum. Eskişehir’de doğdum. Otizmli bir kardeşim var. Ankara’da kirada oturuyorum. Otsimo adını verdiğimiz sosyal bir girişimimiz var.

 

Otsimo otizm eğitimini demokratikleştirmeyi amaçlayan bir girişim. Otizm eğitimini ücretsiz ve herkes tarafından ulaşılabilir şekilde mobil platformlara yaymayı amaçlıyor. Daha fazla bilgi için Otsimo.com’a girebilir ve mailinizi bırakabilirsiniz.

 

Her şey bir tweetle başladı.

 

Ortalama geçen bir sınavdan daha çıkmıştım. Sınavda kapalı olan telefonumu açtım ve Spotify’dan bir şarkı açıp eve yürüyecektim. Ve o an bir bildirim geldi. Sınavda olduğum için görmemiştim.

 

0 Shares:
1 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Plastiksiz Yaşam Önerileri

Plastikler, tek kullanımlık ürünlerden dayanıklı tüketim ürünlerine kadar birçok farklı alanda hayatımıza dahil olmuş durumda. Günlük hayatımızı ne…

Kelebek Etkisi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Her insan dünyada iz bırakmaya çalışır ünlü yazarlar, bilim insanları, şairler yaptıklarıyla veya yapıtlarıyla iz bırakıyorlar ve tarihe…