Sika Building Challenge Kazananı: Abdullah Doğmuş

Merhabalar, ben vakfımızın 2018 Fellow’larından Abdullah DOĞMUŞ Sika Building Future Yarışması Kazananı olarak 1032 metrekarelik çocukluk parkını geri dönüşüm fikirleriyle tasarımlarını uygulama ödülü kazandım.

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık İngilizce Bölümü 3. sınıf öğrencisi olarak SİKA YAPI KİMYASALLARI A.Ş.’nin  düzenlediği “Sika Building Future” yarışmasında geliştirmiş olduğum 1032 metrekarelik çocuk parkı fikrini geri dönüşümlü tasarımlarla uygulama şansı yakaladımUlusal Mimarlık Lisans ve Yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmada Sika Yapı Kimyasalları A.Ş. tarafından oluşan jüri tarafından değerlendirilip seçilip uygulama ödülüne layık görüldü.

Proje detayları:

Children’s Ladybug projesi olarak adlandırdığım Sancaktepe’de bulunan Veysel Karani Çocuk Parkını Sika atık ürünlerini geri dönüşüm tasarımlarımla 29.01.2019 tarihinde başvurduğu öğrenci yarışmasına, 22.07.19 proje onaylatma, uygulama süreçlerinin yönetimi ve takibini yaptım. 4 aylık uygulama süresi sonunda projesini tamamladım.

–>
0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Odak.

Bu blogda daha çok genel konularda girişimcilik hakkında yazılar okudunuz ama bu sefer ben bir değişiklik yapıp ne…