SuCool SabancıStartups Demo Day

Bir mail aldım, gönderen: Türkiye girişimcilik vakfı; Konu: #SabancıStartups Demoday… Başta Sabancı Üniversitesinden olmama rağmen böyle bir etkinliğin düzenlenişinden haberim olmaması beni şaşırttı. Sabancı Üniversitesi’nin maili daha sonra geldi, GirVak kendi üniversitemden önce bana ulaşmıştı!

Herkese en kocamanından merhabalar!

 

Geçtiğimiz günlerde Sabancı Üniversitesi SuCool’un düzenlediği SabancıStartups Demo Day’e katılma şansım oldu. Öncelikle buraya nasıl katıldığımdan bahsetmem sanırım en doğrusu olacaktır.

 

Bir mail aldım, gönderen: Türkiye girişimcilik vakfı; Konu: #SabancıStartups Demoday… Başta Sabancı Üniversitesinden olmama rağmen böyle bir etkinliğin düzenlenişinden haberim olmaması beni şaşırttı. Sabancı Üniversitesi’nin maili daha sonra geldi, GirVak kendi üniversitemden önce bana ulaşmıştı! Etkinliğe katılacağım ve SuCool ekibine etkinlikte yardım etmek istediğime dair maile geri dönüşte bulundum. Severek kabul ettiler ve beni Whatsapp gruplarına aldılar. Programı ve düzeni orada ayarladıktan sonra okuldan da arkadaşlarımla yola çıktık.

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Yola Çıkmak Mı Yolda Olmak Mı?

2016'nın ilk günlerinde 2015 yılındaki fotoğraflara bakarken buluyorum kendimi. Geçmiş 365 günün özetini yapıyorum kafamda: Kaçında mutluluktan uyuyamamışım, kaç kişinin derdini paylaşmışım, kaç kilometre yol kat etmişim, nelerden fedakarlık etmişim, ne kazanmışım... Bu yazının ana fikri de "Ne kazanmışım?" sorusunda başlıyor aslında.

Aramıza hoş geldiniz!

Aramıza Hoşgeldiniz , Bütün okuduklarınızdan , duyduklarınızdan , izlediklerinizden çok daha güzel bir yere geldiniz! 2018 mezunlarından biri…

Dünyayı değiştirecek girişim: ‘’SAMUMED’’

Amerikan Forbes dergisi, gençlik iksirini bulma potansiyeli taşıyan biyoteknoloji şirketi Samumed’in kurucusu Osman Kibar’ı dünyayı değiştirebilecek 30 isim arasına alıp kapağına taşıdı. Kibar henüz piyasaya ilaç sürmeden 4 milyar dolar servete kavuştu.