Verimliliğin 10 Büyük Katili ve Bunların Üstesinden Gelmenin Yolları

Ertelemenin kimseye faydası yoktur. Bazı insanlar buna diğerlerine göre daha yatkın olsa da, elinden geldiğince işine odaklı ve verimli olmaya çabalayan bireyler de iş yerinde karşılaştıkları oyalayıcı unsurların çengeline takılabilmektedir.

 

Bir iş sitesi olan CareerBuilder en büyük ofis verimliliği katillerini belirlemek için 2,000’den fazla işveren yönetici ile bir araştırma gerçekleştirdi. Sonuçlar da geveze arkadaşlarınız ile sohbet etmekten tutunda e-posta kutunuzu sıfırlamaya çalışmaya kadar neler yok ki.

 

Bu zaman hırsızlarını iş başında nasıl durdurabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

 

  1. Dört duvar arasında oturmak

 

1 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Mükemmel Konuşmayı Yapmanın 7 Sırrı

Girişimci misiniz? Daha önce hiç bir konferansa, üniversiteye ya da bir başka yere, başarınızın sırrını paylaşabilmeniz için davet edildiniz mi? Kafanızı kaşıyıp, ''Ah olamaz, daha önce hiç konuşmamıştım! Nasıl bunun üstesinden geleceğim?'' dediniz mi? 21 yaşındaki profesyonel konuşmacı Pedro De Abreu, üzerinden uzun zaman geçtikten sonra bile insanların konuşmanız ve sizin hakkınızda sürekli konuşacağı mükemmel bir konuşma yapabilmenin sırlarını paylaşıyor.

Stratejik Ortaklık Kurulmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Dün gece Shark Tank dizisinin bir bölümünü seyrediyordum ve Night Before filmi ile bir kazak şirketinin akıl ortaklığını gördüm. Harika bir stratejik partnerlikti ve şirketlerin diğerleriyle ne zaman partnerlik yapmaları sorusunu aklıma getirdi. Diğer şirketlerle ortaklık kurmadan önce kendine sorman gereken sorular nelerdir?