Görmeniz Gereken 16 New York Boost Girişimi

0
2398

The Next Web USA (Geleceğin Ağı) New York’ta gerçekleşmekte, dolayısıyla tanıtım programımızda bu şehrin yeni şirketlerine yer vermemek olmaz. Ekibimiz iyilerin de en iyisini seçmek için yüzlerce yenilikçi teknoloji girişimi ile röportaj yaptı.

 

Üçüncü TNW USA 18 Kasım’da size en yeni teknoloji girişimlerini ve müthiş bir konuşmacı grubunu ayağınıza getirecek. Etkinlikte yer alacak 1500 katılımcı, 350 girişimci, 50 gazeteci ve 80 sermayedardan biri olmak istiyorsanız hala bilet mevcut!

 

İşte TNW USA 2015 girişimlerinden seçtiklerimiz:

 

HumongouS.io

HumongouS Kullanım kolaylığına odaklı MongoDB için yeni bir admin arayüzü sunuyor.

MongoDB veri tabanınızı kodlama ve yapılandırma olmaksızın vermeniz yeterli. İhtiyacınız olan tüm bilgiyi birden çok cihazda istediğiniz an görüntülemek için panodan faydalanabilirsiniz.

 

FireRTC

FireRTC Müthiş bir kolaylıkla bilgisayarınızdan arama yapar. ABD, Kanada ya da Porto Riko’ya aramalarınızı ya da görüntülü aramalarınızı ücretsiz yapmak için tarayıcınızdan kullanabilirsiniz.

Ürünün diğer kullanıcılarından arama alabilmeniz için FireRTC size tamamlayıcı bir telefon numarası da temin ediyor. Bunun yanında, konuştuğunuz kişiye dair sosyal veri alabilir ve gönderilen kullanıcı kimliğinizi yapılandırabilirsiniz.

 

WIREWAX

WIREWAX Interaktif video yapmada yepyeni seçenekler sunuyor. İhtiyacınız olan tek şey bir YouTube ya da Vimeo URL’si.

O noktadan itibaren, videonuzu ek metinler, görseller ve grafik öğelerle geliştirmek için etiketler ekleyebilirsiniz, ve videonuz paylaşıma hazır. Yeni videonuzun performansını ölçüp izleyici kitlenizin etkileşimini takip edebilirsiniz.

 

TripExpert

TripExpert Profesyonellerden oteller, turist merkezleri ve restoranlar hakkında kaliteli değerlendirmeler sunar.

Çoğu zaman elinizde kıyas yapacak bir veri olmadığından para karşılığı yapılan ya da sahte değerlendirmeler ve turist fikirleri yanıltıcı olabilir.  Bir sonraki ziyaretiniz için profesyonel değerlendirmeleriyle TripExpert skorlarını inceleyin.

 

IQID

Özel IQID profilinizi oluşturun ve P2P ile O2O işlem problemlerinden kurtulmak için doğrulanmış kimlik servisinden faydalanın. İnternette işlemlerinizin güvenliliği için kimliğinizi taratmanız, kimliğinizi oluşturmanız ve paylaşılan profilinizi insanların ne kadar süreyle görebileceğini seçmeniz yeterli.

Ücretlendirme sistemi, size paylaşabileceğiniz bir Güven Skoru da veriyor.

 

Likeminded

Herkesin hayatında, kimlik bazlı sosyal medya hesapları olmaksızın paylaşmak istediği bir hikayesi vardır.

Likeminded fikir olarak yakın olduğunuz insanlarla direkt sohbet edebileceğiniz bir topluluk. İsimsiz olması dolayısıyla, arkadaşlarından ya da meslektaşlarından davet gelmesine ihtiyacın yok.

 

SPARE

Daha önce New York’taki aç insanlar üzerinde nasıl etki yaratabileceğinizi merak ettiğiniz oldu mu? SPARE ile bu artık mümkün.

Uygulama sayesinde, dışarıda yediğiniz akşam yemeklerin hesaplarını yuvarlayarak dört yemeğe yetecek miktar olan $0.99 bağışlayabilirsiniz. Kaç kişiye yardım ettiğinizi takip edebilir, işbirliği yapan restoranlardan ödüller kazanabilir ve etkinizi sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz.

 

SuperTasker

Bir işte acil yardıma ihtiyacınız varsa SuperTasker’ı inceleyin. Kısa süre içerisinde yapmanız gereken işi seçin, size uygun bir yardımcıyla eşleşin ve birkaç saatte işinizi halledin.

Tüm yardımcılar size kaliteli ve güvenilir bir sonuç verebilmek adına önceden test ediliyor. Tek tıklamayla kolayca servisi satın alabiliyor ve tüm işleriniz için bir fatura alıyorsunuz.

 

Viosk.com

Viosk yeni bir 3 adımlı video içeriği oluşturma servisi. Öncelikle birkaç animasyon stili olan bir şablon seçiyorsunuz. Ardından videodaki metin ve görsellerinizi düzenliyorsunuz. Üçüncü ve son adım ise videonuzu dönüştürmek. Çok basit!

Proje kütüphanenizden seslendirme araçlarından tek tıklama ile dağıtıma, birden fazla özellik eklemeniz mümkün.

 

University Beyond

University Beyond, hem şirketlere hem de öğrencilere hitap eden bir platform. Şirket açısından, direkt istihdam, tüm başvuruları ve işleri tek bir basit program yardımıyla yönetmek gibi avantajları bulunuyorken; öğrenciler için üniversite kredisi, staj fırsatları, esneklik ve kampüste çalışırken özgeçmişlerini şişirme imkanları sunuyor.

 

GVISP Inc.

GVISP, gmarket ve gcomments üzerinde bir brand-and-fan sosyal ağı ile ticareti birleştiren yeni bir platform.

Sizin için, sizin tarafınızdan oluşturulan topluluğu oylama sisteminizi kişiselleştirerek genişletin.

 

Instinctive

Instinctive, markaların müşterinin ilgisini gerçek zamanlı olarak çekebilmesine yardımcı olan bir hikaye anlatma platformu.

İçerik stratejinizi düzenleyin ve yerli teknolojiyle  markanızın korunduğu bir ortam yaratmak için yatırım getirinizi arttırın, görüntülenebilir istatistikleriniz ile ölçümlerinizi şimdiki ve gelecekteki müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim yaratmak adına hızlandırın.

 

Spothook

Spothook aday ve işveren arasındaki ilişkileri, mülakat sürecindeki problemlere sebep olan kaynakları ortadan kaldırmak suretiyle düzene sokuyor. Her şey dahil isim listeleri, kaynak bulma, takip etme, görüntüleme ve video mülakatlarının tümüne bir alternatif.

Google Chrome’u açın, LinkedIn profilinizle yetkilendirin ve ava başlayın.

 

Publicize

Publicize girişimcilerin halklar ilişkiler problemlerini yönetmek adına var. İhtiyacınıza yönelik halkla ilişkiler çözüm paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Gazeteciler, duyurular, pazarlama ve medya koleksiyonları konusunda iletişim bilgileri edinin, ya da halkla ilişkiler çalışmalarınızı bir sonraki aşamaya taşımak için yazışarak veya telefon görüşmeleri üzerinden destek alın.

 

HelpMonks

HelpMonks toplu e-posta hizmetinin basitleştirilmiş halidir. Ekip üyelerine görev dağıtma, müşteri problemlerini çözmek için işbirliği yapma ve tamamlanan araştırmaları takip etme özellikleri bulunmakta.

 

UniqueSound

UniqueSound lisanslı müzik araştırabileceğiniz ve orijinal derlemeleri sipariş edebileceğiniz yeni bir platform.

Marka, stüdyo ya da ajans olmanız önemli değil, bu platformda kendinize göre bir profesyonel besteci bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

Bu makale thenextweb.com’da Blanka Szamos tarafından 2015’te yayınlanan yazıdan çevrilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here