Fellowlar neler yapıyor!

0
2149

Girişimcilik Vakfının “İnanamıyorum!” dedirten bir yeniliği daha karşımıza çıktığında hepimiz şok olmuştuk tabii ki. Bizleri dünyaca ünlü Startup Village Moskova’ya, Londra’ya,Noah Berlin’e, girişimciliğin merkezi haline gelmiş İsrail’e götüren bir vakıftan bahsediyoruz. Evet farkındayım, “bu kadarı da fazla!” diyor insan ama burası Girişimcilik Vakfı, burada gerçek anlamda her şey mümkün!

Öncelikle bizi vakfın bu yeniliklerine açık hale getiren, aslında bizi değiştiren süreçten bahsedeyim.

 

İlk olarak burası bizlere “Sizin potansiyeliniz var ve bizler sizin potansiyelinizi açığa çıkartmanızda yardım için buradayız.” diyor. Bunu da iki ayda bir gerçekleşen FellowUp etkinlikleri, sürpriz isimler, sürpriz organizasyonlarla bize ilham vererek gerçekleştiriyor.

 

1

 

Bizleri her FellowUp toplantısı ardından sektörün en önde gelen isimleriyle buluşturuyor. Birebir konuşarak fikirlerimizi anlatmak, onlardan feedback almak gibi imkanlar sunuyor. Bunun sonucu olarak da gerçek bir network oluşuyor. İnanılmaz değil mi?

 

2

 

Bizi her seferinde şaşırtıyor, sizler aynı zamanda sosyal insanlarsınız diyerek bizlere sürpriz etkinlikler düzenliyor. Bunlar paintball gibi etkinlikler de olabilir, bahsettiğim üzere Startup Village için Moskova’ya gidebilmek de. Buradaki en önemli özellik ise bizlerin ilhamı Türkiye’yle sınırlı tutulmuyor, dünyanın her yerinden farklı düşünce yapılarını görebiliyor, kendi dünyamıza ve fikirlerimize uygulayabiliyoruz. Ben Moskova’ya gittiğimden beri orada benimseyebildiğim Infosponging’i her gün uyguluyor, oradaki startuplardan aldığım ilhamları kendi hayatıma uygulayabiliyorum.

 

3

 

Bunca “efsane” şeyin yanı sıra, bir yanı da var ki bu vakfın sanırım tüm Fellowları kalbinden vurulmuştur. Burada öyle dostluklar kuruyorsunuz ki, hayatınızda bir vakıf üyeliğini paylaşmaktan öte hep yanyana ve çok enerjik!

 

4

 

Girişimcilik Vakfı tam olarak bir ailedir! Size destek olur, öne taşır, potansiyelinizi açığa çıkarır. Siz de bu ailenin parçası olmak isterseniz ; http://girisimcilikvakfi.org/form.php

 

5

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here