Fellowlar neler yapıyor!

Girişimcilik Vakfının “İnanamıyorum!” dedirten bir yeniliği daha karşımıza çıktığında hepimiz şok olmuştuk tabii ki. Bizleri dünyaca ünlü Startup Village Moskova’ya, Londra’ya,Noah Berlin’e, girişimciliğin merkezi haline gelmiş İsrail’e götüren bir vakıftan bahsediyoruz. Evet farkındayım, “bu kadarı da fazla!” diyor insan ama burası Girişimcilik Vakfı, burada gerçek anlamda her şey mümkün!

Öncelikle bizi vakfın bu yeniliklerine açık hale getiren, aslında bizi değiştiren süreçten bahsedeyim.

 

İlk olarak burası bizlere “Sizin potansiyeliniz var ve bizler sizin potansiyelinizi açığa çıkartmanızda yardım için buradayız.” diyor. Bunu da iki ayda bir gerçekleşen FellowUp etkinlikleri, sürpriz isimler, sürpriz organizasyonlarla bize ilham vererek gerçekleştiriyor.

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da Hoşunuza Gidebilir

Uludağ Ekonomi Zirvesi

Girişimcilik Vakfı Fellowları olarak 24-25 Mart'ta Uludağ Ekonomi Zirvesi'ndeydik. Burada yeni insanlarla tanışırken, sektörlerin ekonomik durumlarını, gelecekte iş dünyasını nelerin beklediğini ve devlet politikalarını sektörlerin lider isimlerinden dinlenme olanağı yakaladık.

İş, Okul ve Sosyal Hayat Dengesizliği Üzerine

Günümün, yaşantımın en zorlu problemi, hayatımın temel taşları arasındaki zaman ve odak dengesizliği problemim diyebilirim. Düzenli aralıklarla bu problemi tamamen çözmek için bazı metotlar uyguluyorum fakat dengeyi henüz bulabilmiş değilim. Bu yazımda sizlerle, kullandığım yöntemleri, karmaşaya alışmaya çalışırken yaptığım hataları, pişmanlıklarımı ve genel deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Sen Eczacısın!

Hayatımın en büyük gururlarından, vakfın henüz tek eczacı adayı olduğum ve bu deneyimi paylaşmak istediğim; ‘doğru ilham yeri’!…