GİRVAK Ekipten | Haziran-Temmuz

0
1073

Bizim için yılın en heyecanlı zamanları geldi! Vakfın bir parçası olarak bizlere ilham verecek yeni fellow’larımızla tanışmak için seçim sürecimizi heyecanla devam ettiriyoruz. Bu yıl yine yeni bir rekora imza atarak 138,612 başvuru aldık! Bu sayının her yıl artması hem gençlerin girişimciliğe olan ilgisini hem de yeni şeyler deneyimlemeye ne kadar istekli olduklarını gösteriyor. 

Şimdi 10.000 genç ikinci aşamada, Youtube’a yükledikleri videolarıyla kendilerini anlatmaya, hayallerini ve motivasyonlarını sizlerle paylaşmaya hazırlanıyorlar. Bugüne kadar onlarca gönüllü jürimizle birlikte 21.000 saat video izledik; her video bir gencin iç dünyasına açılan bir pencere bizim için… Kimi videonun ardında uzun bir prodüksiyon süreci var, kimi videolar telefon kamerasıyla çekilmiş; hepsinin ortak noktası ise fellow olmak isteyen gençlerin motivasyonunu ortaya çıkarması.

Geriye dönüp baktığımızda görüyoruz; Fellow Programı’na katılanlar hep kendilerini iyi ifade eden, hayalleri olan gençler arasından çıkmış. Bu sene de yeni gençler ile onların hayalleri ve ilhamlarıyla  tanışacağımız için çok heyecanlıyız! Siz de bu gençler kim merak ediyorsanız, Youtube arama kutucuğuna #Fellow2021 yazmanız yeterli.

Hepimiz biliyoruz ki bu dünyayı hayaller kurtaracak!

Sevgiler,
GİRVAK Ekibi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here